XIII Powiatowy Turniej Wiedzy Psychologicznej zakończony

Tegoroczna edycja turnieju miała miejsce  6 czerwca 2024 r. Po etapach szkolnych spotkaliśmy się tradycyjnie,  dzięki uprzejmości Dyrekcji, w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

Wiodącą pozycją książkową była pozycja „Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem” – Olivier’a Sacks’a, wysoko ocenionia w komentarzach młodzieży, jako wartościowa, ciekawa ze względu na bogactwo życia wewnętrznego pacjentów, opisane językiem dostępnym dla młodych ludzi. Nad testem pracowali psychologowie poradni: Małgorzata Mach i Dorota Ludwiczuk.

Do finału turnieju przystąpiło 31 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego powiatu. Byli to uczniowie:

1) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej

2) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Oczach

3) Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju

4) Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaczowie

5) Publicznej Szkoły Podstawowej w Łukawcu

6) Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Lubaczowie

7) Zespołu Szkół im. Gen. J. Kustronia w Lubaczowie

Czołowe miejsca zdobyli:

Ewa Hałucha – uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie

Natalia Kisz  – uczennica klasy II Technikum w Zespole Szkół w Lubaczowie

III miejsce

Michał Nazarko – uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju

Wiktoria Lomber – uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju! Kiedy sięgamy po dobrą literaturę możemy tylko zyskać.

Już dziś ZAPRASZAMY ZA ROK, na kolejną, XIV edycję Powiatowego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Obiecujemy ciekawą propozycję książkową!

navigate_before
navigate_next